fbpx

GORSZY OKRES

Jeśli widzisz ten wpis, to chciałbym Ci podziękować za Twoją obecność w tej małej grupie.

Około roku temu przechodziłem bardzo ciężki okres i chciałem zrezygnować z prowadzenia tego miejsca. Wydarzyło się wtedy wiele przykrych rzecz, a ich ilość najzwyczajniej w świecie mnie przygniotła.

Wsparcie jakie od was w tamtym momencie otrzymałem jest niemożliwe do opisania. To wy wyciągnęliście do mnie dłoń i nie pozwoliliście mi upaść. Pomogliście mi przetrwać bardzo trudny moment i wspieracie mnie przy każdej możliwej okazji. Dzięki wam stanąłem na nogi i znów zacząłem iść przed siebie z uśmiechem.

W tamtym momencie obiecałem sobie, że będę starał odwdzięczyć się za wasze wielkie serca i sprawić, że ta strona będzie miejscem do którego zawsze możecie wrócić, gdy tylko potrzebujecie pomocy. Chciałem żeby każdego dnia pojawiały się tutaj wartościowe myśli i drogowskazy wskazujące właściwy kierunek. Wszyscy wiemy, że życie bywa ciężkie i każdy z nas czasem potrzebuje wparcia w gorszych chwilach.

Czy mi się to udało? Nie mi to oceniać, ale wierzę, że skoro czytasz ten wpis, to nie jesteś tu bez powodu.

To wszystko co wydarzyło się przez ten okres nauczyło mnie naprawdę wiele. Zrozumiałem rzeczy, które wcześniej były dla mnie nieoczywiste. Podejmowałem różne decyzje i ponosiłem ich konsekwencje. Następnie zebrałem wszystkie swoje doświadczenia w jedną całość i przelałem na papier. Książkę nazwałem PROSTO W SEDNO, bo uważam, że właśnie taka jest – porusza to, co naprawdę jest ważne. Znajdziesz ją tutaj:

Właśnie podpisuję i wysyłam do was pierwsze egzemplarze. Czuję dumę i spokój. Wierzę, że idę we właściwym kierunku i cieszę się, że towarzyszysz mi w tej drodze. Zostawiam dla Ciebie duże serducho i najzwyczajniej w świecie dziękuję za Twoją obecność!

Uściski

Rafał Wicijowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *