fbpx

GORSZY OKRES

Jeśli widzisz ten wpis, to chciałbym Ci podziękować za Twoją obecność w tej małej grupie.

Około roku temu przechodziłem bardzo ciężki okres i chciałem zrezygnować z prowadzenia tego miejsca. Wydarzyło się wtedy wiele przykrych rzecz, a ich ilość najzwyczajniej w świecie mnie przygniotła.

Wsparcie jakie od was w tamtym momencie otrzymałem jest niemożliwe do opisania. To wy wyciągnęliście do mnie dłoń i nie pozwoliliście mi upaść. Pomogliście mi przetrwać bardzo trudny moment i wspieracie mnie przy każdej możliwej okazji. Dzięki wam stanąłem na nogi i znów zacząłem iść przed siebie z uśmiechem.

W tamtym momencie obiecałem sobie, że będę starał odwdzięczyć się za wasze wielkie serca i sprawić, że ta strona będzie miejscem do którego zawsze możecie wrócić, gdy tylko potrzebujecie pomocy. Chciałem żeby każdego dnia pojawiały się tutaj wartościowe myśli i drogowskazy wskazujące właściwy kierunek. Wszyscy wiemy, że życie bywa ciężkie i każdy z nas czasem potrzebuje wparcia w gorszych chwilach.

Czy mi się to udało? Nie mi to oceniać, ale wierzę, że skoro czytasz ten wpis, to nie jesteś tu bez powodu.

To wszystko co wydarzyło się przez ten okres nauczyło mnie naprawdę wiele. Zrozumiałem rzeczy, które wcześniej były dla mnie nieoczywiste. Podejmowałem różne decyzje i ponosiłem ich konsekwencje. Następnie zebrałem wszystkie swoje doświadczenia w jedną całość i przelałem na papier. Książkę nazwałem PROSTO W SEDNO, bo uważam, że właśnie taka jest – porusza to, co naprawdę jest ważne. Znajdziesz ją tutaj:

Właśnie podpisuję i wysyłam do was pierwsze egzemplarze. Czuję dumę i spokój. Wierzę, że idę we właściwym kierunku i cieszę się, że towarzyszysz mi w tej drodze. Zostawiam dla Ciebie duże serducho i najzwyczajniej w świecie dziękuję za Twoją obecność!

Uściski

Rafał Wicijowski

2 komentarze

 • iwona rochna

  witam

  chciałabym zakupić Pana ksiązkę , jezeli mogłabym prosić o autograf byłabym niezmiernie zachwycona, czytamy Pana z siostrą poraz kolejny i prosze pisać..
  każdy z nas ma gorszy/ lepszy czas… nawet sięgneliśmy dna i ten rodzaj literetury jest niezmiernie poytrzebny, nikt na nie uczy jak być dobrym człowiekiem , co jest istotne, dobre co ważne a kazdy poprzez oczy dziecka chce sie wybielac, być lepszym … dlaczego tak mało osób chce być sobą ? jakim kolwiek bym nie byl warto być sobą. A umieć to jeszcze ubrać w slowa…oprawić, wydać jakim trzeba być wrażliwcem by widzieć to czego ludzie nie chcą pokazywać ..
  liczę na kolejne spektakularne wydania z Pod Pańskiego pióra …z szacunkiem Iwona R.

 • DEZMOOŁ 5

  Cześć
  Pół roku temu zakończyłem 12 letni związek.
  Przez te 6 miesięcy naprawdę było mi ciężko zamiast odbić się od dna to muł wciągał mnie coraz bardziej w dół.
  Lekcje umieszczane na fb. Czy na insta są życiowe i opisują moją sytuację
  Dzięki wielkie
  Dobranoc Marcin