fbpx

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO OCZAMI MĘŻCZYZNY
www.oczamimezczyzny.pl

Sklep internetowy prowadzony jest przez:

Oczami Mężczyzny Rafał Wicijowski
NIP: 7861638593
REGON: 301722884
ul. Rynek 8
63-040 Nowe Miasto nad Wartą
e-mail: rafal.wicijowski@oczamimezczyzny.pl

Biuro obsługi klienta znajduje się pod adresem:

Rafał Wicijowski
ul. Rynek 8
63-040 Nowe Miasto nad Wartą
e-mail: rafal.wicijowski@oczamimezczyzny.pl

Ogólne:

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Klientów ze Sklepu Internetowego OCZAMI MĘŻCZYZNY dostępnego pod adresem www.oczamimezczyzny.pl/sklep oraz z oferowanych za jego pośrednictwem usług.
 2. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 3. Regulamin określa:
  – warunki i zasady składania przez Klientów Zamówień w ramach Sklepu OCZAMI MĘŻCZYZNY
  – minimalne wymagania techniczne do dokonania zakupów w sklepie OCZAMI MĘŻCZYZNY
 4. W celu skorzystania ze Sklepu nie jest konieczne posiadanie konta w ramach serwisu internetowego OCZAMI MĘŻCZYZNY
 5. Korzystanie ze Sklepu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta Klient, następujących minimalnych wymagań technicznych:
  – minimalna rozdzielczość ekranu 1024×768 pikseli.
  – przeglądarka internetowa z włączoną obsługą ActiveX, JavaScript i Cookies

Dostawa i płatność:

 1. Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.
 2. Zakup towarów odbywa się zgodnie z ich opisem.
 3. Dostawa produktów fizycznych realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź firmy kurierskiej.
 4. Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:
  – Przelew bankowy
  – Dotpay (www.dotpay.pl)
 5. Wysyłka produktów fizycznych jest dokonywana wg cennika podanego w stronie produktu, czas wysyłki do 5 dni roboczych.

Rezygnacje:

Z dokonanego zakupu możesz zrezygnować zgodnie z podanymi niżej zasadami:

 1. Zgodnie z „Ustawą o prawach konsumenta” (Dz. U. 2014.827), Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (lub więcej dni jeśli na stronie oferty podano dłuższy termin) od daty objęcia produktów w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument nie musi podawać przyczyny.
 2. Jeśli zamówienie jest realizowane w formie fizycznej przesyłki, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji wysyłając rezygnację pod adres: rafal.wicijowski@oczamimezczyzny.pl
 4. Czas rozpatrzenia rezygnacji wynosi 14 dni roboczych

Reklamacje:

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:

Rafał Wicijowski
Ul. Rynek 8
63-040 Nowe Miasto nad Wartą

 1. Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych „za pobraniem”. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
 2. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię dowodu wpłaty oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje i zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.
 3. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe z powodu niedostępności na magazynie, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

Polityka prywatności

Pragnę Cię zapewnić, że Twoje dane wykorzystam tylko do komunikacji z Tobą. Ich podanie jest absolutnie dobrowolne. Usunięcie danych jest możliwe po zakończeniu procesu zakupu. Żeby to zrobić możesz wysłać wiadomość na adres: rafal.wicijowski@oczamimezczyzny.pl
Zapewniam Cię, że Twoje dane nie będą nikomu odstępowane ani odsprzedawane. Szanuję Twoją prywatność.

Szczegółowa Polityka Prywatności

 1. Zakup produktu w sklepie
  – Podczas dokonywania zakupu produktu w sklepie, zostaniesz poproszony o podanie: Imienia, Nazwiska, adresu e-mail, danych teleadresowych
  – Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.
  – Dane zbierane podczas transakcji będą wykorzystywane w celu jej realizacji przez podmiot obsługujący system zakupu: dotpay (www.dotpay.pl), przelew bankowy
 2. Dane zbierane podczas kontaktu przy użyciu wiadomości e-mail:
  – Podczas wysyłania zapytania do mnie poproszę Cię o podanie imienia oraz adresu e-mail, tematu kontaktu oraz treści
  – Podczas Twojej wizyty na mojej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

Wykorzystanie danych

– Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu.
– Nie będę sprzedawał danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.
– Dane zbierane podczas rejestracji podczas zakupu będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do systemu.
– W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Ciebie dane do podmiotów obsługujących płatności, firm przygotowujących wysyłkę, firm dostarczających produkty oraz firm obsługujących reklamacje. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.
– Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowania użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
– Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. W przypadku kontaktowania się jednym z ekspertów mogą oni sporządzać notatki, które będą dostępne tylko dla nich.
– W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
– W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, podane przez Ciebie informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej
– Każdej osobie korzystającej ze sklepu internetowego na www.oczamimezczyzny.pl/sklep przysługuje prawo kontroli przetwarzania jej danych osobowych. W związku z tym może wystąpić do Oczami Mężczyzny Rafał Wicijowski, ul. Rynek 8, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą z wnioskiem o udzielenie jej informacji w zakresie określonym w art. 32 ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182).