fbpx

Każdy dzień jest dobry, żeby pokazać jej jak bardzo Ci na niej zależy

Pozwól, że Ci coś wytłumaczę przyjacielu. Każdy dzień jest dobry, żeby pokazać jej jak bardzo Ci na niej zależy. Jeśli w szarej codzienności będziesz potrafił ją zaskoczyć, rozbawić i sprawić, że mimo upływu czasu ciągle miękną jej nogi – wtedy będziesz prawdziwym zwycięzcą. Jej uśmiech i szczęśliwe oczy to najpiękniejsze podziękowanie jakie możesz otrzymać. Staraj się zdobywać jej serce każdego dnia – niezależnie od tego jak dawno jest Twoja…

Przyznaj, tak szczerze – kiedy ostatni raz zaprosiłeś ją na randkę? Kiedy na sto procent pokazałeś, że jest kobietą, którą kochasz ponad życie i chcesz sprawiać by jej świat był piękniejszy? Dlaczego zawsze musisz czekać na okazję jak urodziny, święta czy walentynki? Zrozum – nie potrzebujesz specjalnego powodu, żeby zrobić coś wyjątkowego. Ten powód istnieje od zawsze i jest przy Tobie każdego dnia. Tym powodem jest ONA.

Większość facetów w dzisiejszych czasach uważa, że zaproszenie kobiety do kawiarni lub restauracji to fanaberie i niepotrzebne wymysły. Przygotowanie romantycznej kolacji w domu lub podanie rano ukochanej osobie śniadania do łóżka jest traktowane jak zbyt wygórowane oczekiwania.

Sięgnięcie dla miłości naszego życia po pudełko czekoladek, gdy jesteśmy w sklepie czy kupienie nawet małej róży, gdy mijamy kwiaciarnie to przecież tak wielka abstrakcja. Większość z nich próbuje się usprawiedliwiać i tłumaczyć to zwykłym „nie stać mnie”.

Czy jednak te kilka złotych za różę, kwiaty lub butelkę wina to wydatek, który nie da komuś naprawdę normalnie żyć? Bzdura! W tym wszystkim nie chodzi o wyżej wymienione drobiazgi same w sobie. Tu chodzi o pokazanie – jesteś moim priorytetem i to na Tobie zależy mi najbardziej! Problemem staje się często nawet powiedzenie kilku miłych słów, które są objawem miłości i troski o ukochaną osobę.

Można powiedzieć „Kocham Cię” na milion sposobów. Np.: „zapnij pasy”, „załóż szalik, jest zimno”, „musisz odpocząć”. Jednak te słowa nie padają. Oni potrafią nawet twierdzić, że nie mają czasu na to żeby napisać krótką wiadomość typu „tęsknię za Tobą”, „wszystko dobrze kochanie?”, czy „brakuje mi Ciebie”. Nie mówimy tu o cudach przyjacielu. Nie mówimy tu o stawianiu świata do góry nogami. Nie. Absolutnie kurwa nie. Zastanów się czy wolisz być owiany beznadziejnością jak większość z nich? A może jednak spróbujesz być mężczyzną?

Zaproś ją dzisiaj na randkę. Zarezerwuj stolik w restauracji, kup bukiet kwiatów i wyszeptaj przed wyjściem, że w Twoich oczach jest idealna. I choć w swojej najlepszej sukience wygląda cudownie to prawdziwe piękno wcale nie bierze się z jej ubioru. Gdy ona będzie czuła się kochana, gdy będzie miała pewność, że jest wyjątkowa i tak bardzo dla Ciebie ważna – wtedy każdego dnia będzie się czuła piękna zarówno na zewnątrz jak i w środku. I Ty to poczujesz tak samo jak czułeś na początku waszego związku. Upajaj się jej uśmiechem, zapachem, kuszącym spojrzeniem i radosnym głosem. Przyjacielu uwierz mi – warto!

Nigdy nie zapominaj o tym, że każdy dzień jest dobry, żeby zabrać ją na randkę. „Codziennie” jest idealnym momentem, żeby oglądać jej uśmiech i zakochane oczy. Możesz zrobić milion różnych rzeczy, by jej świat był piękniejszy. Zacznij od jednej. Zrób cokolwiek. Bądź mężczyzną…

3 komentarze

  • Max

   Dawałe z siebie wiele za każym razem, czekoladki, kwiaty, smsy, kilka razy w tygodniu wspólne śniadania mimo że wróciłem z nocy po pracy zamiast iśc do łóżka tylko po to aby choć chwile być z nią, porozmawiać, patrzeć w jej oczy i napawać się uśmiechem w blasku słońca gdy nakładała makijaż na swoją zaspaną twarz… spędzałem niemalże każdą wolną chwilę z nią, codziennie jakieś spacery, rowery, weekendowe wypady za miasto, przez 12 lat każdy urlop tylko we dwoje, romantyczne kolacje, czułość i namiętność, wspaniały seks, gotowałem obiady, pamietałem o każdej rocznicy, urodzinach, imieninach, rocznicy ślubu…. i co dostałem ? … to że jestem zbyt dobrym facetem i nie pasujemy do siebie, rozmijamy się w pragnieniach o tym jak ma nasze życie wyglądać… twierdząc że lepiej będzie dla mnie jak znajdę sobie kogoś spokojnego i kto będzie w stanie dać mi tyle ciepła, miłości i poświęcenia co ja jej dawałem…. nie wiem co jest z wami drogie Panie nie tak… marzycie o tym, a gdy dostaniecie to czego pragniecie to przyzwyczajacie się, nudzicie się, nie doceniacie tego co macie… łamiecie serca i po prostu odchodzicie bo potrzebujecie jeszcze większych emocji i bodźców, jakiegoś maczo który zaciągnie was do auta na szybki seks bo potrzebujeice przez parę minut mocnych wrażeń ??… a potem taki facet jak ja traci cząstkę samego siebie, bo nigdy już nie będzie sobą, nigdy nikomu calkowicie nie zaufa, nie pozwoli oddać się w pełni innej którą spotka na swojej drodze…

 • O. N. A

  Hm…
  Mnie bardziej ciekawi podejście kobiet.
  Parę dni temu miałam sytuację, że mąż zapomniał o moich urodzinach. Tak o urodzinach, było mi cholernie smutno. Popłakałam się. No ja tak się nie pisze. Spojrzałam na fora internetowa, a tam jak wiadomo tysiąc sytuacji i tysiąc odpowiedzi, kobiety same usprawiedliwiały swoich facetów, że się zdarza, że zapracowany, że ktoś nie jest dzieckiem żeby się smucić czy gniewać. Skoro same kobiety nie oczekują nic od faceta, a facet nic od kobiety, tworzy się monotonia, w owym temacie. Po paru latach jedno do drugiego będzie mieć ale, że drugie się nie stara.