fbpx

Gdy Ty nie potrafisz znaleźć dla niej czasu (…)

Stary! Ta dziewczyna ma dosłownie wszystko, żeby można nazwać ją zajebistą! WSZYSTKO! Pozwól więc durniu, że coś Ci wytłumaczę zanim całkowicie to spierdolisz i być może nie dostaniesz już kolejnej szansy, żeby to naprawić. Zanim zaczniemy powiedz mi coś proszę, bo nie mogę się nadziwić – czy Ty naprawdę myślisz, że ta świetna kobieta raz zdobyta będzie Twoja na zawsze? Mimo wszystko i wbrew wszystkiemu? Uważasz, że wiecznie będzie przymykać oko na to jak ją traktujesz? Że da Ci trzecią, siódmą lub sto dziewiętnastą szansę? Kurwa, naprawdę? Nie wpadłeś na to, że ona zna swoją wartość i wie, że zasługuje na więcej? Owszem – kocha Cię, więc jest przy Tobie i potrafi znieść naprawdę wiele. Stara się i walczy o ten związek nawet za was oboje. Wiesz, że jest wyjątkowa. Ujęła Cię swoją duszą, sposobem bycia i niesamowitym charakterem. Nie pomyślałeś jednak o tym, że ona w końcu przestanie dalej walczyć? Że w tym kruchym ciele zabraknie pewnego dnia siły i odejdzie z szacunku do samej siebie? Odejdzie by móc jeszcze się uśmiechać i mieć normalne życie na jakie po prostu zasługuje? Zastanawiałeś się kiedyś co by było gdybyś ją stracił? Jak byś się czuł i jak strasznie byś za nią tęsknił?

Zrozum w końcu jaki masz skarb przy swoim boku! Masz kogoś kto kocha Cię mimo wszystkich wad, mimo tego, że tak daleko Ci do ideału i tak wiele razy ją krzywdziłeś. Ona dalej jest przy Tobie, budzi się każdego dnia i kocha Cię coraz bardziej. Jeśli Ty jednak będziesz ją zaniedbywał, nie dasz jej swojego wsparcia, swojej pomocy i miłości na co dzień to tak jak byś po prostu zabijał wasz związek… A gwarantuję Ci stary, że gdy Ty nie potrafisz znaleźć dla niej czasu, obok niej jest już ktoś kto chciałby spędzać z nią każdą możliwą chwilę. Gdy Ty nie potrafisz chwycić głupiego telefonu i zadzwonić do niej lub napisać jej miłej wiadomości, w tym samym momencie jest już ktoś, kto mógłby z nią rozmawiać i pisać godzinami. Ignorujesz ją i nie próbujesz z nią rozmawiać, a ktoś inny słucha jej i stara się zrozumieć. Obrażasz się o byle gówno i kolejny raz doprowadzasz ją do płaczu, a ktoś inny wspiera ją i pociesza pokazując, że nie każdy facet jest taki. Nie dajesz jej radości tylko ciągłe powody do łez i zmartwień, a on jest przy niej, gdy najbardziej tego potrzebuje i sprawia, że na jej twarzy znów pojawia się uśmiech. Podczas gdy Ty nie jesteś pewien czego tak naprawdę chcesz od życia, ktoś inny wie, że to na niej zależy mu najbardziej.

Czy to naprawdę możliwe, że taki geniusz jak Ty, prawdziwy tytan intelektu i wirtuoz polotu nie pomyślał o tym, że nie jest jedynym facetem na świecie? Dobrze wiesz jak świetną jest dziewczyną, więc KURWA obudź się w końcu!

3 komentarze

    • JUSTYNA

      Czasem myślę, że nie zasługuje na nic więcej niż dostaje i wtedy trafiam na pański artkuł, znowu znajdując swoją wartość… dziękuję

  • Adam

    Wlasnie w ten sposób straciłem kobietę swojego życia, przez pierdolony brak czasu dla niej, była dla mnie wszystkim, niestety ciągle wyjazdy do pracy popsuły to, ta jebana robota popsuła mi miłość mojego życia , panowie jeśli to czytacie weźcie do serca moje słowa, kochajcie swoje kobiety, spędzajcie z nimi jak najwięcej czasu bo później będziecie cierpieć jak ja