fbpx

Staraj się, zdobywaj każdego dnia – niezależnie od tego jak dawno jest Twoja.

Kiedy ostatnio zaprosiłeś ją na randkę? Kiedy pokazałeś, że jest kobietą, którą kochasz ponad życie i chcesz sprawiać by jej świat był piękniejszy? Każdy dzień jest dobry, żeby dołożyć uśmiechu na jej pięknej buzi. Staraj się, zdobywaj każdego dnia – niezależnie od tego jak dawno jest Twoja. Zaproś ją na kolację, kup bukiet kwiatów i pozwól jej ubrać najlepszą sukienkę. Ona chce być wyjątkowa… dla Ciebie, pozwól jej to robić, spójrz na nią tak jak patrzyłeś na samym początku waszego związku, upajaj się uśmiechem, zapachem, kuszącym spojrzeniem. Stary! To Twoja miłość, najważniejsza osoba w Twoim życiu!

Do cholery spraw, żeby czuła się najbardziej wyjątkową kobietą na świecie. Kobietą, która u swojego boku ma prawdziwego mężczyznę! Każdy dzień jest dobry, żeby zabrać ją na randkę. Piękne wnętrze kawiarni, pyszne ciasto, puszysta pianka z gorącego cappuccino i rozmowa z najważniejszym mężczyzną w jej życiu – to tak niewiele, a jednak tak dużo. Wspólny spacer wieczorem, butelka wina i dwa kieliszki w świetle gwiazd… ona o tym marzy, więc dlaczego po prostu nie spełnić tych marzeń?

Możesz zrobić mnóstwo rzeczy, by pokazać jej jak bardzo ją kochasz. Zrób jej niespodziankę, gdy wróci z pracy, przygotuj elegancką kolację, zapal świeczki i puść jej ulubioną muzykę. Zabierz ją na łyżwy, rowery, nawet do kina. Zrób cokolwiek! Bądź mężczyzną!

Możliwość komentowania Staraj się, zdobywaj każdego dnia – niezależnie od tego jak dawno jest Twoja. została wyłączona