fbpx

Nowy dzień jest nową lekcją…

Życie to nieustanne zbieranie doświadczeń. Każdy nadchodzący dzień może ponownie Cię zaskoczyć. Nikt z nas nie rodzi się idealny. Nikt też idealny nie umiera. Tak naprawdę liczy się to jak wykorzystujemy posiadany czas. Nigdy nie wiemy jak wiele nam go zostało. Zegar tyka. Czas leci. Na co więc czekasz?

Im szybciej znajdziesz w sobie odwagę na robienie tego co kochasz, tym szczęśliwsze będzie Twoje życie. Im prędzej zrozumiesz, że kilkoro prawdziwych przyjaciół, jest cenniejszych niż cała reszta ludzi żyjących na świecie, tym łatwiej będzie Ci iść przez życie.

Nie trać czasu na zamartwianie się wszystkimi gówno wartymi znajomościami. Zwyczajnie wypieprz z życia toksycznych ludzi, którzy bez przerwy gaszą w Tobie to co dobre i piękne. Wieczne pretensje, narzekania i bezsensowne pieprzenie – dość kurwa. Nie ma na to więcej miejsca.

Kiedyś zrozumiesz, że zbieranie pięknych chwil jest dużo ważniejsze, niż posiadanie rzeczy. Dotrze do Ciebie, że najlepsze wspomnienia są warte więcej, niż wszystkie skarby świata.

Trzeba łapać i kolekcjonować idealne momenty. Zachody słońca, uśmiechy i rozmowy. Zapachy oceanów i szumy wiatru. Dotyki dłoni i spojrzenia. Ciepłe promienie słońca i płatki śniegu na skroniach. Szczęście wylewa się z pięknych momentów, spędzanych z wyjątkowymi ludźmi.

Niebawem zrozumiesz, że wszystko, co wydarzyło się w życiu miało jakiś cel. Było potrzebne, bo dzięki temu dziś jesteś w tym miejscu. Większość ludzi pojawia się na moment. Tylko niewielka część zostaje przy Tobie na zawsze. Garstka z nich pozostawi po sobie niezapomniane wspomnienia. Niestety również część z nich zada Ci rany, które mogą boleć i goić się latami.

Musisz jednak wiedzieć, że każda osoba, którą spotykasz na swojej drodze miała Cię czegoś nauczyć. Każdy człowiek, którego poznajesz jest lekcją. Wszystko, co wydarzyło się w życiu było potrzebne, byś dziś był tym, kim jesteś.