fbpx

Moje (nie)idealne plany – zdjęcia i opis zawartości.

Pierwszy planer z serii OCZAMI MĘŻCZYZNY. Wiem, że bardzo często czytacie moje wpisy i myślicie sobie, że łatwo napisać, a trudniej zrobić. Ten planer powstał po to, żeby pomóc wam w realizacji wszystkich słów, z którymi się zgadzacie, a jednak ciężko je zastosować w normalnym życiu.

MOJE (NIE)IDEALNE PLANY mają pomóc zrozmieć i zastosować w praktyce wszystkie przemyślenia. Wpleść napisane przeze mnie lekcje w wasze życie. Planer ten ma sprawić, że słowa z moich książek przerodzą się w realne postanowienia i czyny. Wszystko po to, aby marzenia przeradzały się w rzeczywistość. Bo życie może być piękniejsze tylko pod warunkiem, że naprawdę chcemy je zmienić.

Co znajdziecie w środku i jak to wygląda?

➡️ Planer dostępny jest w dwóch kolorach: beżowy/czarny. Różni się w ich przypadku jedynie kolor okładki, wnętrza oraz wstążki. Treść pozostaje w obu wersjach taka sama.
➡️ Moje (nie) idealne plany wydawane są w twardej oprawie.
➡️ Posiadają 207 stron. Format 148×210 (A5).
➡️ Każdy planer uzupełnia wstążka/zakładka do zaznaczania miejsc, w których skończyliśmy.

Planer posiada na samym początku stronę tytułową, z miejscem na Twoje dane.

Następnie przechodzimy do spisu treści, który jest bardzo intuicyjny i każdy z nas tworzy go sam, tak aby odnaleźć interesujące nas treści/notatki/plany.

Kolejna rzecz, która nam się pojawia, to 12 kalendarzowych stron, które co bardzo ważne, nie są uzupełnione i wy wypełniacie je sami. Są rozrysowane szablony miesięcy i każdy może uzupełnić je sam. Dzięki temu nie ma różnicy, kiedy kupicie planer i zaczniecie z niego korzystać. Nie traci on swojej ważności, tak jak zwykłe kalendarze. To jest świetne!

Później przechodzimy do części, która wyróżnia go najbardziej i nie znajdziecie jej w innych planerach. Są to moje teksty, po których dołączyliśmy zadania dla was, informacje na co powinniście w danym okresie zwrócić szczególną uwagę i do czego się przyłożyć, by z biegiem czasu wasze życie wyglądało po prostu dużo lepiej. Po części zadaniowej znajduje się tam miejsce na wasze notatki oraz podsumowanie. Po podsumowaniu przechodzimy do kolejnego takiego rozdziału.

Sam koniec planera to część notesowa, która została wykropkowana, by łatwo można sporządzić tam nie tylko notatki, ale również grafiki i różnego rodzaju tabele.

Już ostatnie dni, żeby zamówić planer w dużo niższej cenie. Dodatkowo wasze egzemplarze do 15 maja będą docierały do was z autografami. Zamówić można klikając w obrazek niżej.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *