fbpx

Jakich mężczyzn wybierają kobiety?

„Kobiety nie doceniają fajnych facetów. Trzeba być chamem, arogantem i dupkiem, żeby w dzisiejszych czasach zdobyć kobietę.”

Częściowo prawda – kobiety często wybierają złych facetów, to fakt. Nie wybierają ich jednak dlatego, że są chamami, arogantami i dupkami. Nie. Wybierają ich z jednego prostego powodu… są jacyś. Wielu dzisiejszych facetów można porównać do kameleonów. Do perfekcji opanowali sztukę wtapiania się w otoczenie. Szarzy jak zwykły mur przeciętnego bloku czy droga w małej wsi, po której nic już nie jeździ. Nijacy do granic możliwości. Jeżeli jesteś „fajny” to tak naprawdę znaczy, że jesteś TYLKO fajny. Nie wzbudzasz jakichkolwiek emocji czy uczuć. To bylejakość. Myślisz, że kobiety tego właśnie chcą? Marzą o tym, żeby spędzić całe swoje życie z kimś szarym jak papier toaletowy? Nie ma nic dziwnego w tym, że kobiety oczekują czegoś więcej. Chcą przeżywać życie, chcą chwil, które nie wyblakną po latach, chcą czuć „motyle w brzuchu” i szybsze kołatanie serca. A Ty? Ty nigdy nie zapewnisz tego żadnej z nich, jeśli dla Ciebie podejście do świetnej dziewczyny i zamienienie z nią kilku słów to coś niemożliwego.

Skoro kilka słów może być takie ciężkie to jak wyobrażasz sobie wieczór, weekend, tydzień… całe życie? W sumie nie mam pojęcia, dlaczego faceci boją się pięknych kobiet? One na pewno też tego nie rozumieją. Nie musisz być dupkiem, nie musisz być chamem i nie musisz być arogantem. Musisz być człowiekiem z charakterem. Jeśli kobiety traktują Cię jak chłopca lub najwyżej kolegę to robią to, ponieważ prawdopodobnie nie wyglądasz i nie zachowujesz się jak mężczyzna. Tak Sherlocku – wygląd ma znaczenie! I nie zrozum mnie źle – nie musisz być modelem z pierwszych stron gazet. Spójrz na mnie – jeśli chodzi o urodę zwykły facet, co najwyżej przeciętny – mimo to mam piękną, niesamowitą kobietę u boku. Nikt nie wymaga od Ciebie żebyś był Ryanem Goslingiem czy Jasonem Stathamem. Przestań oszczędzać te kilka złotych na fryzjerze, zadbaj o swoje dłonie, zarost, zapach, włóż do tego dopasowane ciuchy i od czasu do czasu zamiast spędzać wieczór z Polsatem zrób parę pompek, kilka brzuszków i potruchtaj 20 minut. To wystarczy.

Kobiety mają już dość niezdecydowanych mężczyzn. Są nimi zmęczone. Tak naprawdę większość z nich nie ma wielkich wymagań. Chciałyby mieć faceta, który dokładnie wie czego chce od życia, który wie jak o nie zadbać i po prostu to robi. Bez pytań, użalania się nad sobą i wszystkich zbędnych „ale”. O to im właśnie chodzi – o zdecydowanego mężczyznę.

One wręcz tęsknią za facetami jasno okazującymi swoje uczucia, swoje oczekiwania. Brakuje im mężczyzn z pasją, zdecydowanych i wiedzących czego od życia oczekują. Kobiety pragną mężczyzn dbających o siebie i o nie. Mężczyzn, a nie wiecznych dzieci, rozczulających się nad sobą chłopców, wiecznie marudnych, wiecznie niezadowolonych, ludzi bez ambicji, bez chęci dawania czegokolwiek od siebie. Koniec końców wybierają facetów z charakterem i charyzmą. Nie ginących w tłumie, przebojowych i zadbanych. Część z nich to świetni mężczyźni. Inna część to zwykłe dupki i manipulanci. Tego nie da się uniknąć. Najczęściej bardzo szybko okazuje się, gdy któryś z nich to zwykły cham i jeśli trafił na inteligentną kobietę to ostatecznie i tak dostaje kopa w dupę.

5 komentarzy

  • Dorota

    święte słowa ostatecznie kop w dupe…..potem tylko szkoda zmarnowanego czasu dla kogoś kto nie powinien mieć cienia szansy a miał ich miliony eh

  • Jynx

    Tak sobie pomyslalm. Piszesz piekna kobieta u mego boku lub zdobyc piekna kobiete.
    Czy zatem srednia kobieta juz sie nie liczy? Nie walczr z tym co napisales. Jest jak jest I nie da sie pewnych rzeczy oszukac, ale im wiecej o tym mowimy I utrwalamy tym mniejsze szanse beda mialy naprawde wspaniale kobiety ktore nie zostaly okraszone powszechnie porzadanym zestawem cech.
    Pozdrawiam i pomimo tej dygresji dziekuje za fajne teksty.