fbpx

Jeśli ona Cię kocha… (Tylko dla Panów)


NIE SPIERDOL TEGO.

13 komentarzy

 • Anna

  Ja myśle ze jeżeli dwie osoby się kochają to są wstanie przetrwać wszystko. A jeśli jedna kocha za dwie to nie ma sensu ciągnąć tego dalej.

 • Cichy

  Po 1.5 powiedziała że Kocha ale bardziej swojego byłego. Generalnie ja nie spierdoliłem tego

 • Paweł

  Poprostu wystarczy jeden komentarz i z mojego punktu widzenia żaden inny komentarz tego nie zmieni. Gdyby kochała no to by nie odeszła wiadomo że zależy od sytuacji i to działa w dwie strony , ale tak nas uczyli i to jest z Dziada-pradziada że na dobre i na złe, aż do śmierci. Amen.

  • Paulina

   Nie. Przykro mi ale nie.
   Czasem trzeba odejść z szacunku dla siebie, aby móc jeszcze się uśmiechać.
   Poszukaj tego w innych lekcjach.

  • Inek

   „Gdyby kochała to by nie odeszła” -Jaja sobie robisz. Ma trwać przy człowieku który ją rani? Dręczy psychicznie? Miałam już taki ” związek”. Teraz mam cudowną „relację”. I specjalnie są tu dwa inne słowa nazywające małżeństwo. „Na dobre i na złe” – ale dla kogo jest dobrze a dla kogo źle?

 • Casimir Siwy

  Wszystko fajnie póki ta jedyna której się poświeciło 12tat odchodzi normalnie a nie poprzez zdradę, mając bezgraniczne zaufanie tej drugiej osoby a w tym przypadku moje.

 • Marek Es

  Poświęciłem 33 lata życia, by dziś być samotnym w związku. Ona twierdzi, że kocha, ale jestem dla niej niewidzialny. Uważam, że mści się za przeszłość. Od pięciu lat nie piję, a jest coraz gorzej. Po co ze mną jest? Uważam, że z przyzwyczajenia. Dojrzałem już do ulożenia sobie reszty życia bez niej.

 • Ffffff

  Miała wszystko mieszkanie samochód który wybrała razem ze mną i co się liczyło ? Taki byłem najważniejszy Kochała mnie tak mocno ale wybrała nie rodzine która chcieliśmy stworzyć życie razem dziecko ślub tylko tausia mamusie siostrę szwagra i ich dzieci żałosne gdzie do tej pory twierdzi ze Kocha ale to absurd bawić się uczuciami i dobrobytem to zawsze można krótko na temat za dużo w dupie a dużo dużo kroków do przodu było gdzie jej ojciec wyśmiewał moja osobę poprzez nie będę tego komentował bo szkoda strzępić język … na to ona przestań wyolbrzymiać to są tylko żarty niestety żarty żartami ale do przesady 3 lata związku gdzie naprawdę na niej mi zależało mimo ze bywałem na weekendy taka praca a ona zajmowała się domem nawet nie potrafiła dobrze posprzątać a miała wszystko na tacy takie są realia … przykre lecz prawdziwe najważniejsze ze wyciągnięte są z tego wnioski a co najśmieszniejsze pieprzy po ludziach ze miłość tak bardzo Kocha ciągnie ja do faceta był najważniejszy itp itd istny dramat

 • Ania

  Jestem kobietą i w stu procentach się zgadzam z komentarzem od pana wyżej ..

  ,, Na dobre i na złe ,,
  Bo jeśli się kocha to z całej pety .. i na wieki 😇

  • Inek

   Hm – i dlatego mamy trwać przy człowieku , który zniszczy nam życie? Bo kiedyś się zakochałyśmy, i każdy dzień będzie równią pochyłą? Ja również zgadzam się z tym że” na dobre i na złe” ale razem. A nie że jedno robi wszystko żeby było dobrze, a drugie niszczy tak, żeby było źle.

   • Max

    Właśnie…. „na dobre i na złe”… ale tylko RAEM…. w pojedynkę to oszukiwanie samego siebie, złudne nadzieje i męczarnia