fbpx

Tak wiele osób zmienia się pod wpływem innych.

Przykro jest patrzeć, jak bardzo ludzie potrafią się zmienić. To smutne, że dobre osoby pod wpływem innych tracą w sobie dobroć i serdeczność. Ciężko zrozumieć, dlaczego ktoś nagle zaczął gubić całe swoje ciepło i stał się zimny jak lód. Zapomniał o uczuciach, zasadach i przyjaźni. Wszystkie słowa nagle stały się nic nie warte. Wszystkie obietnice nieważne. Zaufanie przestało istnieć. Znajomość stopniowo zaczęła zanikać, aż umarła…

Dziś patrzysz na tego człowieka i nie możesz zrozumieć, jak to możliwe. Jednego dnia wierzysz, że zawsze możesz na niego liczyć, a następnego ta sama osoba nie poda Ci ręki, gdy leżysz i potrzebujesz pomocy. Wczoraj byłeś w stanie powierzyć mu każdą tajemnicę, a dzisiaj boisz się powiedzieć choćby słowo. Niedawno spędzaliście ze sobą każdą możliwą chwilę, a teraz on udaje, że nie istniejesz.

Jesteś w stanie zrobić dla przyjaźni wszystko. By pomóc komuś na kim Ci zależy potrafisz poświęcić siebie. Zawsze wyciągniesz rękę i pomożesz, gdy przyjaciel tego potrzebuje. Nie musi prosić o Twoją obecność, bo zawsze jesteś. To nic szczególnego, tak po prostu robią przyjaciele.

Śmiejecie się razem. Płaczecie razem. Macie wspólne wspomnienia i marzenia. Troski i smutki. Pasje i zainteresowania. Wszystkie dobre i złe momenty przeżywacie wspólnie.

Tak było kiedyś i miało być na zawsze. Dzisiaj zostaje tylko odrobina smutku i żalu, bo Twoja bratnia dusza przez wpływ kogoś innego stała się kimś zupełnie obcym. Pozostaje jedynie wierzyć, że kiedyś zejdzie ze złej drogi i znów odnajdzie siebie. Być może tego nie wie, ale życzysz jej dobrze. Trzymasz za nią kciuki i masz nadzieję, że odnajdzie ciepło, które porzuciła. Niestety utraconego zaufania nie da się już tak łatwo odzyskać…


Książki „OCZAMI MĘŻCZYZNY” opowiadają o życiu każdego z nas. O miłości lub jej braku. O wielkich uczuciach i jeszcze większych zawodach. O pasji i marzeniach. O problemach i kłopotach, z którymi musimy radzić sobie każdego dnia.

Pomogą Ci przetrwać słabsze momenty oraz podpowiedzą jak nie pogubić się w szarej codzienności dnia. Czasem dodadzą otuchy, a innym razem sprzedadzą solidnego kopa. Nie omijają trudnych tematów, mówiąc o tym co przykre, z czym sobie często niestety sami nie potrafimy poradzić oraz co nas zwyczajnie w świecie wkurwia.

Lekcje w nich zawarte są drogowskazem, który pomoże Ci uwierzyć i pokochać siebie. Dzięki nim lepiej zrozumiesz co w życiu jest naprawdę ważne, jakimi wartościami powinniśmy się kierować oraz na co powinniśmy uważać, by nie spieprzyć sobie życia. Obok tych książek nie da się przejść obojętnie. Albo je pokochasz, albo znienawidzisz.

  • Seria OCZAMI MĘŻCZYZNY składa się z trzech książek.
  • Można je zamówić jedynie przez internet.
  • W najlepszej cenie dostępne są zawsze na stronie: www.zamowksiazke.pl

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *