fbpx

Jeśli ona Cię kocha… (Tylko dla Panów)


NIE SPIERDOL TEGO.

9 komentarzy

 • Anna

  Ja myśle ze jeżeli dwie osoby się kochają to są wstanie przetrwać wszystko. A jeśli jedna kocha za dwie to nie ma sensu ciągnąć tego dalej.

 • Paweł

  Poprostu wystarczy jeden komentarz i z mojego punktu widzenia żaden inny komentarz tego nie zmieni. Gdyby kochała no to by nie odeszła wiadomo że zależy od sytuacji i to działa w dwie strony , ale tak nas uczyli i to jest z Dziada-pradziada że na dobre i na złe, aż do śmierci. Amen.

  • Paulina

   Nie. Przykro mi ale nie.
   Czasem trzeba odejść z szacunku dla siebie, aby móc jeszcze się uśmiechać.
   Poszukaj tego w innych lekcjach.

 • Casimir Siwy

  Wszystko fajnie póki ta jedyna której się poświeciło 12tat odchodzi normalnie a nie poprzez zdradę, mając bezgraniczne zaufanie tej drugiej osoby a w tym przypadku moje.

 • Marek Es

  Poświęciłem 33 lata życia, by dziś być samotnym w związku. Ona twierdzi, że kocha, ale jestem dla niej niewidzialny. Uważam, że mści się za przeszłość. Od pięciu lat nie piję, a jest coraz gorzej. Po co ze mną jest? Uważam, że z przyzwyczajenia. Dojrzałem już do ulożenia sobie reszty życia bez niej.

 • Ffffff

  Miała wszystko mieszkanie samochód który wybrała razem ze mną i co się liczyło ? Taki byłem najważniejszy Kochała mnie tak mocno ale wybrała nie rodzine która chcieliśmy stworzyć życie razem dziecko ślub tylko tausia mamusie siostrę szwagra i ich dzieci żałosne gdzie do tej pory twierdzi ze Kocha ale to absurd bawić się uczuciami i dobrobytem to zawsze można krótko na temat za dużo w dupie a dużo dużo kroków do przodu było gdzie jej ojciec wyśmiewał moja osobę poprzez nie będę tego komentował bo szkoda strzępić język … na to ona przestań wyolbrzymiać to są tylko żarty niestety żarty żartami ale do przesady 3 lata związku gdzie naprawdę na niej mi zależało mimo ze bywałem na weekendy taka praca a ona zajmowała się domem nawet nie potrafiła dobrze posprzątać a miała wszystko na tacy takie są realia … przykre lecz prawdziwe najważniejsze ze wyciągnięte są z tego wnioski a co najśmieszniejsze pieprzy po ludziach ze miłość tak bardzo Kocha ciągnie ja do faceta był najważniejszy itp itd istny dramat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *