fbpx

Każda kobieta jest jak drobne ziarenko.

Coraz częściej pojawiają się faceci, którzy mówią, że kobiety potrafią spieprzyć im życie. I to prawda, potrafią. One potrafią być jeszcze większymi dupkami niż my sami. Zgryzą, przemielą i wyplują. Ot tak po prostu, jak pestkę po czereśni lub śliwce. I tacy biedni, przemieleni i wypluci faceci nagle zmieniają się w małych chłopców. Pełni nienawiści i złości. Próbują wypłakać drugie Morze Bałtyckie, krzycząc przy tym całemu światu, że każda kobieta to zwykła zdzira. Robią to zamiast pomyśleć, że wystarczyło użyć mózgu zamiast siusiaka i wybrać taką kobietę, która zachwyciła by ich nie tylko fajnym tyłkiem oraz dekoltem jak stąd do pieprzonego Porto Alegre… I nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, żeby odgadnąć, że fajny tyłek czy śliczna buzia to za mało, żeby móc cokolwiek powiedzieć o jakiejś kobiecie. Nie musisz być Albertem Einsteinem, żeby wiedzieć, że szybki seks w aucie przed nocnym klubem przy waszym pierwszym spotkaniu to wcale nie jest dobry znak tylko wróżba nadchodzącego wielkiego gówna. Nie musisz być Izaakiem Newtonem, żeby rozumieć, że pokazywanie swojej dupy całemu światu na Instagramie to po prostu pokazywanie swojej dupy całemu światu na Instagramie.

Jeśli więc zachciało Ci się tanich i szybkich emocji to nie oczekuj cudów, wysokich uniesień i poważnych relacji. Twoje „miłosne” Game Over to tylko kwestia Twojego wyboru. Skończ więc pieprzyć jakie kobiety są okropne, bo do tej pory zadawałeś się z mentalnymi gówniarami i nie masz o prawdziwych kobietach zielonego pojęcia. I wiesz czego Ci życzę? Cudownej i wielkiej miłości. Takiego uczucia, gdzie każdego dnia upajasz się uśmiechem swojej kobiety, gdzie kochasz jej zapach i barwę jej głosu. Kochasz z nią rozmawiać, opowiadać jej o wszystkim i słuchać, jak ona mówi. Gdzie zdajesz sobie sprawę, że nawet milczenie razem jest przyjemne, gdy odpoczywacie po ciężkim dniu. Zaczynasz kochać nawet jej drobne wady i choć kiedyś Cię irytowały to teraz nie wyobrażasz sobie jak mógłbyś żyć, gdyby ich nie było. Kochasz ją taką jaką jest i nic nie chcesz w niej zmienić. Uwielbiasz patrzeć, jak kręci kosmykiem włosów co wieczór przed spaniem, lubisz jak całuje, jak patrzy na Ciebie. Widzisz, że jest szczęśliwa, bo dałeś jej siebie, a ona w zamian oddała Ci swoje serce. Zobaczysz, że wspierając się nawzajem wasze życie będzie dużo piękniejsze i oprócz szarych barw pojawi się w nim cała paleta kolorów.

I zrozumiesz przede wszystkim, że grając z nią w jednej drużynie nigdy więcej nie zobaczysz miłosnego Game Over, bo razem wygrywacie szczęście. Gwarantuje Ci, że wtedy już nigdy więcej nie napiszesz nic złego o kobietach, bo będziesz wiedział to co ja. Będziesz wiedział, że każda kobieta jest jak drobne ziarenko. Jeśli podlejesz ziarenko miłością, szczerością i wsparciem wtedy wyrośnie z niego najpiękniejszy kwiat jaki kiedykolwiek widziałeś. Pielęgnuj więc swój kwiat, dbaj i podlewaj stale uczuciem, a zakorzeni się w Tobie na całe życie…

3 komentarze