fbpx

ZAMKI Z PIASKU

Ważne jest, aby zrozumieć, że jeśli ktoś naprawdę Cię kocha, to będzie robił wszystko, byś czuła się wartościową częścią jego życia. Będzie chciał spędzać jak najwięcej czasu razem i będzie starał się z Tobą rozmawiać, nawet jeśli jest zajęty. Natomiast, kiedy ktoś stale unika kontaktu, wymyśla wymówki, by Cię nie widzieć i nie robi nic, byś była większą częścią jego życia, jest to jasny sygnał, że nie traktuje Cię priorytetowo.

Wymówki oparte na braku czasu, pracy i jakichkolwiek innych rzeczach to tylko zasłona dymna dla prawdziwych intencji. Pamiętaj, że jeśli ktoś naprawdę Cię kocha, to znajdzie czas dla Ciebie, niezależnie od tego, jak jest zajęty. Jeśli ktoś nie działa i nie robi nic, by utrzymać z Tobą relację, jest to wyraźny sygnał, że nie ceni Cię wystarczająco wysoko ani nie dostrzega wartości w waszej wspólnej relacji.

W życiu ważne jest żeby otaczać się ludźmi, którzy cenią i traktują Cię jako priorytet. Nie marnuj swojego czasu i energii na kogoś, kto nie dostrzega Twojej wartości. Pamiętaj, że zasługujesz na to, aby być z kimś, kto Cię kocha i sam daje od siebie ile tylko może, bo zależy mu na Tobie.

Zasługujesz na miłość i szacunek, więc nigdy nie stawiaj na kogoś, kto tak do Ciebie nie podchodzi. Nie godź się na mniej niż powinnaś dostać w normalnym, kochającym się związku. Ważne jest, aby zwracać uwagę na te sygnały ostrzegawcze i nie udawać, że one nie istnieją. Nie ignoruj oznak, że ktoś nie jest zainteresowany tobą. Że wszystko jest ważniejsze od ciebie. Że nie potrafi znaleźć dla Ciebie czasu. Nie próbuje z Tobą rozmawiać. Nie daje bliskości i obecności. Nie polegaj na iluzjach, bo to tylko zamki z piasku, które prędzej czy później runą.

Ważne są tylko takie relacje, w których będziesz otaczana przez osoby, które cenią i dbają o Ciebie. Nie zapomnij, że zasługujesz na to, by być z kimś, kto faktycznie Cię kocha i traktuje jak priorytet.