„Żyjesz tylko raz.” – Rafał Wicijowski

Żyjesz tylko raz to najnowsza książka z serii Oczami Mężczyzny. W środku znajdziesz zupełnie nowe 50 lekcji, które będą drogowskazem pomagającym Ci iść przez życie.

59,90 

Brak w magazynie

Opis

Najnowsza część z serii Oczami Mężczyzny. W środku znajdziesz zupełnie nowe 50 lekcji. Słowa w nich zawarte będą drogowskazem, który wskaże Ci właściwą drogę. Pomogą nawet wtedy, gdy przechodzisz przez najgorszy okres w swoim życiu. Niczym latarnia, która rozświetla mrok i pomaga uniknąć niepotrzebnych potknięć.

Gdy zaczniesz ją czytać, to szybko zrozumiesz, że nie obiecam Ci cudów. Nie będę klepał Cię po plecach i głaskał po główce. Prędzej skopie Ci tyłek, jeśli na to zasłużysz. Przy każdej możliwej okazji wytykając Ci idiotyczne decyzje i błędy. Wiesz czemu to zrobię? Bo mam w dupie czy się na mnie obrazisz. Nie obchodzi mnie, że będziesz się wkurwiać lub mieć pretensje. Dostaniesz ode mnie bezwarunkową szczerość, bo wolę zranić Cię prawdą niż pocieszać kłamstwem.

Jedyne co mogę zrobić, to zagwarantować Ci, że przejdziemy przez wszystkie ciężkie momenty razem. Pomogę Ci podjąć decyzje, które będą najczęściej trudne i bolesne, jednak konieczne. Nie będzie łatwo. Czasem jednak to, czego najbardziej się boimy, jest właśnie tym, co powinniśmy zrobić. Nie ma już na co czekać. Żyjesz tylko raz. Obudź się. Jest później niż myślisz.


ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

 

1. Chcę zamówić książkę za granicę:

 

Możesz podać przy składaniu zamówienia normalnie zagraniczny adres i jako opcję płatności wybrać PayPal. Jeśli nie masz konta PayPal to żaden problem, ponieważ po wybraniu tej opcji możesz zapłacić normalnie przy użyciu zagranicznej karty od bankomatu.

 

2. Informacja o tym kiedy książka została wysłana do Ciebie:

 

Jeśli otrzymasz e-mail z wiadomością, że Twoje zamówienie jest zrealizowane to znaczy, że Twoja książka została już spakowana i oddana do wysyłki. Dostaniesz od nas również na e-mail numer do śledzenia swojej paczki.

 

3. Czas oczekiwania:

 

Książki na ten moment zostają wysyłane w ciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia. Później wszystko już w rękach Poczty Polskiej. Powinny najczęściej docierać sprawnie, ponieważ wysyłamy je listami poleconymi. Pomimo to proszę o cierpliwość, ponieważ niestety nie zawsze udaje im się dostarczyć te paczki tak szybko jak ja i wy byście chcieli. Dziękuję!

 

4. Czym wysyłane są książki:

 

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pomocą listów poleconych Poczty Polskiej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “„Żyjesz tylko raz.” – Rafał Wicijowski”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *