Promocja!

„Oczami Mężczyzny (NIE) idealnego.” – Rafał Wicijowski

Książka „OCZAMI MĘŻCZYZNY” to zbiór 50 lekcji, które pomogą Ci przetrwać i nie pogubić się w szarej codzienności dnia.

Książka „OCZAMI MĘŻCZYZNY (NIE) IDEALNEGO.” to:

192 strony;
50 lekcji;
3 gości.

62,90  49,90 

Brak w magazynie

Opis

Książka „OCZAMI MĘŻCZYZNY (NIE) IDEALNEGO.” opowiada o życiu każdego z nas. O miłości lub jej braku. O wielkich uczuciach i jeszcze większych zawodach. O pasji i marzeniach. O problemach i kłopotach, z którymi musimy radzić sobie każdego dnia.

Pomoże Ci przetrwać słabsze momenty oraz podpowie jak nie pogubić się w szarej codzienności dnia. Czasem doda otuchy, a innym razem sprzeda solidnego kopa. Nie omija trudnych tematów mówiąc o tym co przykre, z czym sobie często niestety sami nie potrafimy poradzić oraz co nas zwyczajnie w świecie wkurwia.

Lekcje w niej zawarte są drogowskazem, który pomoże Ci uwierzyć i pokochać siebie. Dzięki nim lepiej zrozumiesz co w życiu jest naprawdę ważne, jakimi wartościami powinniśmy się kierować oraz na co powinniśmy uważać, by nie spieprzyć sobie życia. Obok tej książki nie da się przejść obojętnie. Albo ją pokochasz, albo znienawidzisz.


Książka „OCZAMI MĘŻCZYZNY (NIE) IDEALNEGO.” to:

192 strony;
50 lekcji;
3 gości.


ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

 

1. Chcę zamówić książkę za granicę:

 

Możesz podać przy składaniu zamówienia normalnie zagraniczny adres i jako opcję płatności wybrać PayPal. Jeśli nie masz konta PayPal to żaden problem, ponieważ po wybraniu tej opcji możesz zapłacić normalnie przy użyciu zagranicznej karty od bankomatu.

 

2. Informacja o tym kiedy książka została wysłana do Ciebie:

 

Jeśli otrzymasz e-mail z wiadomością, że Twoje zamówienie jest zrealizowane to znaczy, że Twoja książka została już spakowana i oddana do wysyłki. Dostaniesz od nas również na e-mail numer do śledzenia swojej paczki.

 

3. Czas oczekiwania:

 

Książki na ten moment zostają wysyłane w ciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia. Później wszystko już w rękach Poczty Polskiej. Powinny najczęściej docierać sprawnie, ponieważ wysyłamy je listami poleconymi. Pomimo to proszę o cierpliwość, ponieważ niestety nie zawsze udaje im się dostarczyć te paczki tak szybko jak ja i wy byście chcieli. Dziękuję!

 

4. Czym wysyłane są książki:

 

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pomocą listów poleconych Poczty Polskiej.

1 opinia dla „Oczami Mężczyzny (NIE) idealnego.” – Rafał Wicijowski

  1. Kinga

    Żeby zacząć czytać, przeczytać i zrozumieć trzeba być Dojrzałym i Dorosłym człowiekiem. Żeby wyciągnąć wnioski i wcielić w życie trzeba być Otwartym i Empatycznym (celowo użyłam wielkich liter dla podkreślenia tych słów). Bardzo dobra Książka, polecam, szybko i dosadnie podkreśla rzeczy (ludzi) które powinny iść do poprawki ewentualnie naprawy. Daje do myślenia.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *