„Oczami Mężczyzny: Kobiety, które mają klasę.” – Rafał Wicijowski

„Oczami Mężczyzny: Kobiety, które mają klasę” to kontynuacja bestsellerowej książki pomagająca przetrwać gorsze momenty i nie pogubić się w szarej codzienności dnia.

47,90 

Brak w magazynie

Opis

 

„Oczami Mężczyzny: Kobiety, które mają klasę.” to druga część bestsellerowej serii mającej pomóc nam przetrwać i  nie pogubić się w szarej codzienności dnia. Niczym światło w tunelu rozjaśnia nam i przypomina o tym co powinno być naprawdę ważne. Prosto i dobitnie odpowiada na pytania, które zadajemy sobie każdego dnia. Podzielona na 7 rozdziałów pomaga otworzyć nam oczy i dostrzec to co wcześniej było dla nas nieczytelne. Słowa w niej zawarte potrafią wywoływać dreszcze na ciele, jednak przede wszystkim są niesamowitą lekcją – dla każdego z nas. Jest ona również swoistym ukłonem w stronę tytułowych kobiet z klasą. Tych z was, które nie podążają ślepo za tłumem, noszą szacunek do siebie i innych oraz codziennie ubierają się w indywidualność, inteligencję i charakter.


ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

 

1. Chcę zamówić książkę za granicę:

 

Możesz podać przy składaniu zamówienia normalnie zagraniczny adres i jako opcję płatności wybrać PayPal. Jeśli nie masz konta PayPal to żaden problem, ponieważ po wybraniu tej opcji możesz zapłacić normalnie przy użyciu zagranicznej karty od bankomatu.

 

2. Informacja o tym kiedy książka została wysłana do Ciebie:

 

Jeśli otrzymasz e-mail z wiadomością, że Twoje zamówienie jest zrealizowane to znaczy, że Twoja książka została już spakowana i oddana do wysyłki. Dostaniesz od nas również na e-mail numer do śledzenia swojej paczki.

 

3. Czas oczekiwania:

 

Książki na ten moment zostają wysyłane w ciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia. Później wszystko już w rękach Poczty Polskiej. Powinny najczęściej docierać sprawnie, ponieważ wysyłamy je listami poleconymi. Pomimo to proszę o cierpliwość, ponieważ niestety nie zawsze udaje im się dostarczyć te paczki tak szybko jak ja i wy byście chcieli. Dziękuję!

 

4. Czym wysyłane są książki:

 

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pomocą listów poleconych Poczty Polskiej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “„Oczami Mężczyzny: Kobiety, które mają klasę.” – Rafał Wicijowski”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *