Ten kto kocha, znajdzie sposób.

Jeśli ktoś naprawdę chce być z Tobą, to będzie. Nic nie jest w stanie go powstrzymać. Nie ma takiej przeszkody, której nie byłby w stanie pokonać.

Miłość, ta szczera i prawdziwa, ma wyjątkową moc. Niesie z sobą niesamowitą determinację, dzięki której można pokonać każdy problem stający wam na drodze. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Nie istnieją przeszkody nie do pokonania.

Odległość przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie, jeśli ktoś znaczy dla Ciebie wszystko. Jedyny czas, na którym zaczyna Ci zależeć, jest ten, który spędzasz z najważniejszą osobą w życiu. Nie unikasz spotkań, tylko do nich dążysz. Nie szukasz wymówek, tylko je pokonujesz. Nie stwarzasz problemów, tylko je rozwiązujesz.

Ten kto kocha, znajdzie sposób, a nie powód.

Dla miłości nie ma przeszkód nie do pokonania. Nie liczy się wiek i odległość. Nie ważne są opinie innych oraz ich nieprzychylne słowa. Nie mają znaczenia żadne bariery.

Liczy się tylko to, że ktoś chce być z Tobą. A jak naprawdę chce, to będzie.


Książki „OCZAMI MĘŻCZYZNY” opowiadają o życiu każdego z nas. O miłości lub jej braku. O wielkich uczuciach i jeszcze większych zawodach. O pasji i marzeniach. O problemach i kłopotach, z którymi musimy radzić sobie każdego dnia.

Pomogą Ci przetrwać słabsze momenty oraz podpowiedzą jak nie pogubić się w szarej codzienności dnia. Czasem dodadzą otuchy, a innym razem sprzedadzą solidnego kopa. Nie omijają trudnych tematów, mówiąc o tym co przykre, z czym sobie często niestety sami nie potrafimy poradzić oraz co nas zwyczajnie w świecie wkurwia.

Lekcje w nich zawarte są drogowskazem, który pomoże Ci uwierzyć i pokochać siebie. Dzięki nim lepiej zrozumiesz co w życiu jest naprawdę ważne, jakimi wartościami powinniśmy się kierować oraz na co powinniśmy uważać, by nie spieprzyć sobie życia. Obok tych książek nie da się przejść obojętnie. Albo je pokochasz, albo znienawidzisz.

  • Seria OCZAMI MĘŻCZYZNY składa się z trzech książek.
  • Można je zamówić jedynie przez internet.
  • W najlepszej cenie dostępne są zawsze na stronie: www.zamowksiazke.pl
Moje książki w promocyjnej cenie możesz zamówić na stronie: www.zamowksiazke.pl

Facebook Comments

6 thoughts on “Ten kto kocha, znajdzie sposób.

  1. Bez owijania w bawelne .szacunek za tr kdiazki wszystkie mam przeczytalem ..zajrbiste.zajrbista prawda o nas panowie o zyciu o tym co jest. tu i teraz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *