Błąd marki Michael Kors? O torebkach na ramię.
Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest najnowszy projekt możesz dowiedzieć się więcej tutaj: O „Podobaj się dziewczyno!” słów kilka. 

Podobaj się dziewczyno! #02

Po wczorajszej ocenie jeansowych sukienek (klik) przyszła pora na kolejną część garderoby. Tym razem pod lupę wzięliśmy cztery najpopularniejsze torebki damskie „na ramię” przeglądane przez kobiety około 2 miesięcy temu. Każdą z nich oceniłem ja, 7 moich znajomych oraz 100 męskich czytelników bloga Oczami Mężczyzny. Pod spodem znajdują się takie informacje jak: nazwa marki, cena torebki, 2 zdjęcia, oceny oraz link do miejsc gdzie możecie znaleźć więcej informacji. Tym razem dodatkowo uwzględniając wasze komentarze postanowiłem dopisać krótkie opinie „dlaczego” zostawialiśmy pozytywne lub negatywne ceny. Wszystkim panom bardzo dziękuję za pomoc i ocenienie ubrań. Torebki uporządkowane zostały według oceny – od najgorszej do najlepszej.

4

Michael Kors FULTON – Cena: 1680 zł. Więcej informacji i zdjęć na temat torebki znajdziecie tutaj: Torebka 4

Ocena moja oraz przyjaciół: 5 głosów negatywnych | 3 głosy pozytywne

Ocena czytelników bloga: 69 głosów negatywnych | 31 głosów pozytywnych

Torebka jest świetnie wykonana, ma bardzo ładny kształt i mogłaby być oceniona bardzo wysoko jednak większość z nas oceniła ją negatywnie głównie ze względu nazbyt mocno wyeksponowane logo, które mimo jakości marki wydało nam się najzwyczajniej tandetne. Kolejny problem to „łańcuchy”, które pogłębiły ten efekt. Gdyby tych elementów nie było uznalibyśmy ją za niemal perfekcyjną.

3

Pani Torbalska, włoska torebka skórzana – Cena 125 zł. Więcej informacji i zdjęć na temat torebki znajdziecie tutaj: Torebka 3

Ocena moja oraz przyjaciół: 4 głosy negatywne | 4 głosy pozytywne

Ocena czytelników bloga: 63 głosy pozytywne | 37 głosów negatywnych

Torebka oceniona pozytywnie jednak bez wielkiego „wow”. Najbardziej negatywnie zostały odebrane drobne frędzelki zawieszone na małym łańcuszku. Część z nas miała również zastrzeżenia co do materiału z którego została wykonana. Mimo tego torebka obroniła się i ostatecznie skończyła na plusie.

2

WITTCHEN Young, torebka na ramię – Cena 89,40 zł. Więcej informacji i zdjęć na temat torebki znajdziecie tutaj: Torebka 2

Ocena moja oraz przyjaciół: 7 głosów pozytywnych | 1 głos negatywny

Ocena czytelników bloga: 90 głosów pozytywnych | 10 głosów negatywnych

Torebka oceniona bardzo wysoko. Pozytywne opinie dotyczyły braku niepotrzebnych dodatków, dobrego dopasowania kolorów paska do torebki, odpowiedniego i korzystnego umiejscowienia logo. Według nas naprawdę świetna torebka.

L&S Fashion, LS00490 crossbody – Cena 87,00 zł. Więcej informacji i zdjęć na temat torebki znajdziecie tutaj: Torebka 1

Ocena moja oraz przyjaciół: 7 głosów pozytywnych | 1 głos negatywny

Ocena czytelników bloga: 92 głosy pozytywne | 8 głosów negatywnych

Pierwsze miejsce uzyskane jednak przewagą zaledwie dwóch głosów. Jest to jedyna torebka przy której zebrałem bardzo mało opinii „dlaczego”. Pozytywne opinie dotyczyły głównie minimalistycznego wykonania, rozmiaru. Mimo braku uzasadnień zdecydowana większość z nas postanowiła ocenić ją pozytywnie.

 

Dziękuję wam za wszystkie opinie, które zostawiliście pod poprzednim wpisem. Dzięki waszym komentarzom zdecydowałem się przeczytać wszystkie nadesłane mi przez mężczyzn opinie i oprócz ocen zamieścić ich krótki skrót. Domyślam się, że pierwsze kilka wpisów może nie być idealnych. Myślę jednak, że dzięki wam, waszym podpowiedziom i pomysłom z czasem będzie już tylko lepiej. Pierwsze dwa wpisy pojawiły się szybko, kolejne są ciągle w trakcie budowy i nie będą pojawiały się już tak szybko. Zebranie wszystkich ocen oraz opinii jest dość czasochłonne jednak postaram się żeby nowy wpis z serii Podobaj się dziewczyno! pojawiał się choć raz w tygodniu.

 
Facebook Comments