Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?

Czasami każdy w życiu trochę się pogubi i potrzebuje racjonalnej opinii kogoś kto może na naszą sytuację spojrzeć zupełnie z boku. Gdy Ciebie przytłaczają emocje i najzwyczajniej w świecie nie wiesz co myśleć lub zrobić my spojrzymy na Twoje rozterki zachowując całkowicie chłodną głowę. Jeśli czytasz tę stronę to prawdopodobnie potrzebujesz naszej pomocy. Wysłuchamy Cię. Zawsze. Spójrz na szybki skrót co musisz w tym wypadku wiedzieć:

– Zawsze w odpowiedzi od nas przeczytasz dokładnie to co o przedstawionej przez Ciebie sytuacji myślimy. Nawet jeśli może to być dla Ciebie trudne nigdy Cię nie okłamiemy. Szczerość i brak przysłowiowego owijania w bawełnę to fundamenty na których zbudowaliśmy blog Oczami Mężczyzny.

– Nie jesteśmy psychologami. Nie jesteśmy ideałami. Jesteśmy zwykłymi mężczyznami, którzy w swoim życiu popełnili masę błędów. Nie otrzymasz od nas wyuczonych słów, wymijających wiadomości czy dyplomatycznych odpowiedzi.

– Patrzymy na Twój problem z dystansem. Nie jesteśmy zaangażowani emocjonalnie, nie znamy Ciebie i innych ludzi, których Twoje pytania mogą dotyczyć.

– Mimo iż w 90% przypadków mamy takie samo zdanie to jednak się od siebie różnimy. Jeśli jeden z nas myśli inaczej niż drugi szczerze Ci o tym napiszemy.

– Korespondencja jest zawsze prywatna. Nigdy nie publikujemy otrzymanych wiadomości. Możesz czuć się w stu procentach bezpiecznie i anonimowo.

Kochamy pomagać innym i podobno umiemy to świetnie robić.

Zadaliśmy kilka pytań osobom, które do tej pory postanowiły poprosić i otrzymały od nas pomoc. Oto kilka statystyk:

Od 15 czerwca ze względu na zbyt wielką ilość wiadomości postanowiliśmy pomagać tylko osobom, które zdecydowały się zostać patronami blog-a Oczami Mężczyzny. Naszą pomoc traktujemy jako nagrodę i formę podziękowania za Twój symboliczny gest. Wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem. Jeśli uważasz, że możemy Ci pomóc zapraszamy Cię do grona naszych patronów:

Zostań Patronem!

Gdy dołączysz do nas skontaktujemy się z Tobą i spokojnie porozmawiamy o tym co Ci na sercu leży.

Rafał i Witek

Facebook Comments