Książka „Oczami Mężczyzny (NIE) idealnego.”

192 STRONY
50 LEKCJI
3 GOŚCI

„Oczami Mężczyzny (NIE) idealnego.”


Książka „Oczami Mężczyzny (NIE) idealnego.” opowiada o życiu każdego z nas. O miłości lub jej braku. O wielkich uczuciach i jeszcze większych zawodach. O pasji i marzeniach. O problemach i kłopotach, z którymi musimy radzić sobie każdego dnia.

Pomoże Ci przetrwać słabsze momenty oraz podpowie jak nie pogubić się w szarej codzienności dnia. Czasem doda otuchy, a innym razem sprzeda solidnego kopa. Nie omija trudnych tematów mówiąc o tym co przykre, z czym sobie często niestety sami nie potrafimy poradzić oraz co nas zwyczajnie w świecie wkurwia.

Lekcje w niej zawarte są drogowskazem, który pomoże Ci uwierzyć i pokochać siebie. Dzięki nim lepiej zrozumiesz co w życiu jest naprawdę ważne, jakimi wartościami powinniśmy się kierować oraz na co powinniśmy uważać, by nie spieprzyć sobie życia. Obok tej książki nie da się przejść obojętnie. Albo ją pokochasz, albo znienawidzisz.


Ta książka jest moim podziękowaniem za wasze wsparcie, którym obdarowaliście mnie przez cały rok. To wy dodawaliście mi motywacji i wiary niemal każdego dnia. Cieszę się, że są jeszcze na świecie ludzie kierujący się prawdziwymi wartościami i zasadami. Ta książka powstała dla was i dzięki wam.


Książkę Oczami Mężczyzny zamówisz tutaj:

Facebook Comments