Pokonaj wypadające włosy i przywróć pewność siebie.

Mówi się, że nie szata i powierzchowność zdobi człowieka. To prawda. Liczy się to jakimi jesteśmy ludźmi i jakie wartości nosimy w swoim sercu. Wszyscy jednak chcemy dobrze wyglądać – dla osób, które są w naszym życiu ważne oraz dla samych siebie. Doskonały wygląd daje nam coś niezwykle ważnego w życiu – pewność siebie. Każdy z nas posiada drobne niedoskonałości, które chciałby naprawić, gdyby tylko było to możliwe. Codziennie staramy się dbać o siebie po to, by w swoim ciele czuć się po prostu dobrze. Chcemy podobać się sobie oraz tym, którzy są dla nas ważni. A przy okazji ucieramy nosa tym, którzy z niezwykłą namiętnością wytykają nam każdą, najdrobniejszą nawet rzecz oraz wadę. Nie bez powodu Coco Chanel mawiała:

„Zawsze wyglądaj tak jakbyś miała spotkać miłość swojego życia, albo najgorszego wroga.”

Dziś chciałem napisać wam o moich znajomych, którzy zajmują się problemem wypadania włosów – zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Być może komuś z was to pomoże. Problem wypadających włosów może niestety doprowadzić do drastycznej utraty pewności siebie i kompleksów wywołanych łysieniem. Wiele osób zmaga się z tym kłopotem bardzo wcześnie przez co czują się nieatrakcyjnie oraz starzej. Zaniża to u nich poczucie własnej wartości i samoocenę. Problem wypadania włosów nie dotyczy tylko mężczyzn, ponieważ borykają się z nim również kobiety. Od lat próbują walczyć wydając pieniądze na pigułki przeciwko łysieniu, szampony oraz preparaty mające zapobiegać wypadaniu włosów. W akcie desperacji próbujemy różnych cudownych preparatów oraz magicznych sposobów na łysienie. Jeśli ten problem dotyka Ciebie to dobrze wiesz, że efekty są praktycznie zerowe, a pieniądze wydane na taką „pomoc” możesz śmiało uznać za wyrzucone w błoto.

Moi przyjaciele w Klinice SMP zajmują się Mikropigmentacją skóry głowy – na pierwszy rzut oka brzmi to bardzo fachowo. Czym więc jest i w jaki sposób może nam pomóc? Już tłumaczę. W prostych słowach to tatuaż medyczny imitujący krótko ostrzyżone włosy. Po zabiegu skóra głowy w miejscach gdzie wprowadzono pigment wygląda na świeżo ogoloną głowę. Niedoskonałości zostają zastąpione w realistyczny sposób, który wygląda na krótko strzyżony włos.

U mojego kolegi Emila wygląda to tak:

Nie będę w tym miejscu namawiał was do skorzystania z ich usług, bo to wy sami dobrze wiecie czy macie taki problem i czy taka pomoc byłaby dla was przydatna. Chciałem tylko dodać, że sam zabieg nie koniecznie musi być przeznaczony dla osób posiadających kompleksy – może być on pomocny wszystkim z nas, dla których dbanie o swój wygląd dla siebie oraz naszych bliskich jest ważny. Do kliniki możecie podesłać swoje aktualne zdjęcie, a oni po pewnym czasie przygotują wam wizualizację tego jak wyglądalibyście po zabiegu podając wam wszystko na przysłowiowej tacy. Kontakt i wszystkie informacje znajdziecie tutaj:

Klinika SMP – Mikropigmentacja skóry głowy
www.klinikasmp.pl

Możecie też obejrzeć krótki reportaż z TVP1 o zabiegu, który oferują:

Facebook Comments