Kim jesteśmy?

Rafał

Cześć, jestem Rafał i jestem założycielem strony Oczami Mężczyzny. Możecie na niej przeczytać moje przemyślenia na temat miłości, życia codziennego oraz realizacji swoich pasji i marzeń. Znajdziecie tam również mnóstwo cytatów, zdjęć oraz filmów przy których zdecydowanie warto zatrzymać się choćby na chwilę.

W kilku słowach o sobie? Mam 29 lat. Aktualnie mieszkam w angielskiej miejscowości Oxford. Pracuje w międzynarodowej korporacji logistycznej. Moją główną pasją, której staram się poświęcać jak najwięcej czasu jest kalistenika oraz różne związane z nią formy aktywności. Prócz tego jak łatwo się domyślić całkiem sporo czytam. Za największy sukces w swoim życiu zdecydowanie uważam związek z najcudowniejszą kobietą na świecie, a każdy jej uśmiech traktuje jako swoje zwycięstwo. Codziennie patrząc na nią myślę, iż nie da się już kochać bardziej, by następnego dnia uświadomić sobie… iż jednak się da. W skrócie – jest moim światem, a całą resztę traktuję jako dodatek bez którego da się żyć. Bez niej nie.

Aktualnie jestem w trakcie pisania swojej książki, więc blogiem do czasu jej ukończenia zajmuje się Witek. Jeśli jednak masz do mnie pytania możesz skontaktować się ze mną pod adresem:

rafal.wicijowski@oczamimezczyzny.pl

 

Witek

Witek wkrótce napisze tutaj coś o sobie.

witold.wielikowski@oczamimezczyzny.pl

Facebook Comments