Kim jesteśmy?

Witek

Cześć!

Mam na imię Witek i jestem tutaj, ponieważ postanowiłem podzielić się swoimi przeżyciami i myślami z innymi osobami. Nie będzie ani trochę przesadzone jeśli napiszę, że dzięki tej stronie nie zawaliłem całkowicie mojego życia osobistego i w porę się opamiętując uratowałem związek z najważniejszą osobą w moim życiu. To właśnie jeden z głównych powodów z jakich postanowiłem podzielić się z wami swoimi emocjami. Mi to pomogło. Mam nadzieję, że moje wpisy i przemyślenia pomogą również Tobie.

Aktualnie mieszkam w Warszawie gdzie pracuje i staram się wejść w dorosłe życie jak najlepiej. Nie jest łatwo, jednak mając tak wspaniałą kobietę przy swoim boku wszystko jest łatwiejsze. Walczymy każdego dnia. Oboje. O lepsze życie.

Skontaktować możesz się ze mną pod adresem:

witold.wielikowski@oczamimezczyzny.pl

 

Rafał

Cześć, jestem Rafał i jestem założycielem strony Oczami Mężczyzny. Możecie na niej przeczytać moje przemyślenia na temat miłości, życia codziennego oraz realizacji swoich pasji i marzeń. Znajdziecie tam również mnóstwo cytatów, zdjęć oraz filmów przy których zdecydowanie warto zatrzymać się choćby na chwilę.

W kilku słowach o sobie? Mam 29 lat. Aktualnie mieszkam w angielskiej miejscowości Oxford. Pracuje w międzynarodowej korporacji logistycznej. Moją główną pasją, której staram się poświęcać jak najwięcej czasu jest kalistenika oraz różne związane z nią formy aktywności. Prócz tego jak łatwo się domyślić całkiem sporo czytam. Za największy sukces w swoim życiu zdecydowanie uważam związek z najcudowniejszą kobietą na świecie, a każdy jej uśmiech traktuje jako swoje zwycięstwo. Codziennie patrząc na nią myślę, iż nie da się już kochać bardziej, by następnego dnia uświadomić sobie… iż jednak się da. W skrócie – jest moim światem, a całą resztę traktuję jako dodatek bez którego da się żyć. Bez niej nie.

Aktualnie jestem w trakcie pisania swojej książki, więc blogiem do czasu jej ukończenia zajmuje się Witek. Jeśli jednak masz do mnie pytania możesz skontaktować się ze mną pod adresem:

rafal.wicijowski@oczamimezczyzny.pl

 

 

Facebook Comments