Kim jestem?

Cześć, jestem Rafał i jestem autorem strony Oczami Mężczyzny.

Możecie na niej przeczytać moje przemyślenia na temat miłości, życia codziennego oraz realizacji swoich pasji i marzeń. Znajdziecie tu również mnóstwo cytatów, zdjęć oraz filmów przy których zdecydowanie warto zatrzymać się choćby na chwilę.

W kilku słowach o sobie? Mam 30 lat. Aktualnie po kilku latach za granicami wróciłem do Polski. Moją główną pasją, której staram się poświęcać jak najwięcej czasu jest kalistenika oraz różne związane z nią formy aktywności. Prócz tego jak łatwo się domyślić całkiem sporo czytam. Za największy sukces w swoim życiu zdecydowanie uważam związek z najcudowniejszą kobietą na świecie, a każdy jej uśmiech traktuje jako swoje zwycięstwo. Codziennie patrząc na nią myślę, iż nie da się już kochać bardziej, by następnego dnia uświadomić sobie… iż jednak się da. W skrócie – jest moim światem, a całą resztę traktuję jako dodatek bez którego da się żyć. Bez niej nie.

Nigdy nie uważałem się za kogoś lepszego lub gorszego od innych. W swoim życiu popełniłem mnóstwo błędów. Jak każdy z nas uczę się, próbuję, czasem upadam, ocieram siniaki i wstaję.

Wiecie kiedy naprawdę czuję się mężczyzną? Wtedy gdy widzę kolejny raz uśmiech na jej twarzy, gdy widzę jak się śmieje, gdy błyszczą jej oczy z radości, gdy przytula się do mnie, gdy trzyma moją rękę, gdy zasypia na moich kolanach bo czuje się bezpiecznie, gdy budzi się w nocy i mówi, że mnie bardzo kocha. Gdy potrafimy rozmawiać ze sobą bez przerwy o wszystkim, gdy planujemy nasze życie, gdy wspólnie cieszymy się z małych rzeczy i wspólnie marzymy o tych wielkich. Czuję się mężczyzną, bo wiem że jestem nim w oczach najważniejszej osoby w moim życiu…

Myślę, że dojrzały facet w pierwszej kolejności powinien umieć zatroszczyć się o swoją rodzinę. Walczyć o nią i nie dać jej nigdy skrzywdzić. Powinien dbać o kobietę, którą kocha. Chronić ją, być dla niej wsparciem i podporą. Powinien umieć sprawić, że na jej twarzy pojawia się uśmiech, każdego dnia, bez wyjątków. Normalnością powinny być codzienne gesty, pokazywanie że to właśnie Ty jesteś dla mnie najważniejsza, że z każdym dniem kocham Cię coraz bardziej.

Od 12 lat mam najwspanialszą kobietę przy swoim boku. Pamiętacie jak kiedyś pisałem wam, że jestem pewnie staroświecki, że chciałbym wziąć ślub tylko raz? Żadnych zdrad, żadnych rozwodów, po prostu ja i Marta, aż do końca po sam grób. W tych dziwnych czasach niesamowicie szanuje ludzi, którzy myślą podobnie. Mężczyzn i kobiety z klasą, ludzi z zasadami, wrażliwością, tych którzy szanują siebie i innych. Przykre tylko jest w tym wszystkim to, że jest nas coraz mniej…

Cieszę się, że jesteście tutaj ze mną. Czytacie oraz sami dzielicie się swoimi przemyśleniami. Dziękuję!