Damskie portfele męskim okiem.
Jeśli nie wiesz czym jest dokładnie ten projekt możesz dowiedzieć się więcej tutaj: O „Podobaj się dziewczyno!” słów kilka. 

Podobaj się dziewczyno! #03

Osobiście uważamy, że większość kobiet w Polsce potrafi o siebie świetnie zadbać i jednak to męskiej części społeczeństwa przydałaby się szybka lekcja jak większość ciuchów powinna wylądować na dnie szafy i nigdy więcej nie ujrzeć światła dziennego. Naszym celem jednak nie jest mówienie nikomu w co powinien się ubierać. W końcu styl i moda od wieków jest kwestią indywidualną i każdy z nas powinien nosić to w czym czuje się najlepiej. Mężczyźni i kobiety to zdecydowanie dwa odmienne światy – dotyczy to dosłownie wszystkiego. Od uczuć, decyzji życiowych, postrzegania świata, innych osób, a także szeroko rozumianego wyglądu. W projekcie „Podobaj się dziewczyno!” pokazujemy mężczyznom kobiece części garderoby i zadajemy im proste pytanie: „Panowie, czy to wam się podoba?”.
Tym razem pod lupę wzięliśmy cztery najpopularniejsze duże portfele damskie według portalu ceneo. Skupiliśmy się na kolorze bordowym. Każdą z nich oceniliśmy my, 14 naszych znajomych oraz 100 męskich czytelników bloga Oczami Mężczyzny. Pod spodem znajdują się takie informacje jak: nazwa marki, cena, 2 zdjęcia, oceny oraz link do miejsc gdzie możecie znaleźć więcej informacji. Wszystkim panom bardzo dziękujemy za pomoc i ocenienie ubrań. Portfele uporządkowane zostały według oceny – od najgorszej do najlepszej.

MIEJSCE 4

Loren DL 4 HERB – Cena: 66,00 zł. Więcej informacji i zdjęć na temat portfela znajdziecie tutaj: SPRAWDŹ!

 

MIEJSCE 3

STEFANIA – SV-007D – Cena: 129,00 zł. Więcej informacji i zdjęć na temat portfela znajdziecie tutaj: SPRAWDŹ!

 

MIEJSCE 2

PETERSON – 484 Red – Cena: 149,00 zł. Więcej informacji i zdjęć na temat portfela znajdziecie tutaj: SPRAWDŹ!

 

MIEJSCE 1

Wittchen 21-1-052-3 – Cena: 219,00zł. Więcej informacji i zdjęć na temat portfela znajdziecie tutaj: SPRAWDŹ!

 

Dziękujemy wam za wszystkie opinie, które zostawiliście pod poprzednimi wpisami. Dzięki waszym komentarzom zdecydowaliśmy się wysyłać w ankiecie jedynie zdjęcie, nie podając ceny produktu. Zabawne –  faktycznie pierwszy raz okazało się, że to co najtańsze wcale nie jest takie dobre i jednak cena może mieć mocny wpływ na naszą męską opinię. Dajcie znać o jakiej części garderoby chcielibyście już niedługo przeczytać! Dziękujemy i do następnego razu!

 
Facebook Comments